TABELA

Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabala ‘nın kullanım alanı çok geniştir.

MATBAA

Tüm basılı işlerinizi en iyi şekilde tasarlıyor  uygun zaman ve fiyatlar ile siz müşterilerimize teslim ediyoruz. , Katalog, Broşür, kartvizit, Insert, Afiş, Zarf, Antetli Kağıt, Bloknot, Cepli Dosya, Davetiye Ajanda…….

CNC KESİM

Tüm mobilyacılara, reklamcılara ve marangozlara cnc kesim hizmeti verilir. Pleksi, kompozit panel, alüminyum, dekota, ahşap, mdf, strafor ve alikor malzemelerine kesim hizmetleri vermekteyiz. Cnc Kesim işlerinizi hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak çözmek için bizi arayın.

GAZETE

2006 yılında yayın hayatına başlayan

yaz kış yayımlanan ve bu bölgede yaşayan yerleşik yabancılara hitap eden içeriği zengin, geniş dağıtım ağı ve her hafta binlerce  okuyucusu ile geniş bir kitleye hitap etmektedir.. Sun Express, Fethiye bölgesinde yaşayan yabancılara ulaşmak için etkili bir reklam aracıdır.

REHBER

2008 yılında ilkini çıkardığımız 4 dilde yayınlanan ve internet destekli olan Şehir Rehberi, Fethiye esnafının ortak buluşma noktasıdır. Reklam veren vermeyen binlerce firmayı bünyesinde bulunduran rehberimiz 2 yılda bir yayımlanır.

DERGİ

2 dilde hazırlanan dergimiz; Fethiye’de
yaşayan, sosyal yaşantısına önem veren, özel zevklere sahip, meraklı, trendleri takip eden, hoş vakit geçirmeyi seven bir kitleye hitap ediyor. Sun Express Life sinemadan müziğe, teknolojiden kişisel gelişime,sanattan modaya kadar birçok konuyu içeriğinde bulundurmaktadır..

3D ÇALIŞMALARI

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda onlardan almış olduğumuz bilgiler sayesinde tabelaları yapılmadan önce 3d çalışmalarımızı sunuyoruz ki, tabelaları takılmadan önce kafalarında soru işareti kalmasın..

KURUMSAL KİMLİK

Herkes, her firma kendi tarzını yansıtır. Kurumsal kimlik de bundan pek farklı değildir. Kurumsal kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır.. Sizde farkınızı biz öne çıkaralım..

DECO AHŞAP

Aslında ahşapı çok seviyoruz ve hep ahşapla içiçeyiz. Artık bunu daha profesyonel yapmanının zamanı geldi diye düşündük ve Deco Ahaşap olarak bu ucsuz bucaksız dünyaya daldık..

Hayal dünyamızı genişleterek bu alanda da iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.